У Золотоноші 20-річний чоловік убив півторарічну падчерку

У ніч із 2 нa 3 жoвтня у Зoлoтoнoші стaлaсь жaxливa трaгeдія: 20-річний чoлoвік убив півтoрaрічну Мирoслaву, его падчерку.

У дівчинки діагностували травму органів черевної порожнини та ушкодження внаслідок контакте z тупим предметом. Про це повідомляє «Черкаський край».

Молоді люди Ігор та Каріна жили в цивільному шлюбі. Ігорю – 20, Каріні – 18, ще неповнолітньою вона народила свою першу дитину від іншого чоловіка, а теперішній співмешканець, з її слів, турбувався о дівчинку, навіть називав її доцею.

Вонь планували е его другу дитину, бо молода жінка вагітна.

Того злополучного вечора Ігор повернувся з роботи близько 19-ої години. А близько 23-ої, приспавши дитину, Каріна пішла до подруг погуляти.

Співмешканець її провів, а p повернувся додому, застав дівчинку в сльозах, Мирослава прокинулася эти розкидала в кімнаті речі. Тоді молодий раніше судимий «пирог» вдарив крихітку в живіт, мовляв, покарав за те, що голосно плакала d вередувала.

Після того пробував її заспокоїти, навіть цукерку пропонував, а p зрозумів, що в дитини, не прослуховується пульс, намагався я надавати допомогу, а потім викликав швидку допомогу. Загорнувши ребенка в свою куртку, біг роздягнутий назустріч швидкій… Эти врачи зареєстрували смерть дитини о 2.15 години ночі, о повідомили що в поліцію.

Описані обставини з’ясували працівники Золотоніського відділу поліції.

Молодые затримано чоловіка, йому оголошено про підозру, подію кваліфіковано для ложки. 115,ч 2, п. 2 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодекса України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Ігор – вродливий юнак, виховувався в нормальній сім’ ї. Эля зовнішність виявилася оманливою. Випадок крайньої жорстокості стався не раптом, работающих в нього вже були проблеми із законом: судимість для нанесення тілесних ушкоджень эти крадіжку велосипеда. Тим більше, що медичні експерти на тілі дівчинки виявили не тільки свіжі синці, y задавнені. Молодая матуся після гуляння у подруг додому повернулася, p її співмешканець вже провів «виховні процедури» над крихітною дівчинкою.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.