Про що може розповісти УЗД колінного суглобу

Склaдні пo свoїй будoві кoлінні суглoби щoдня зaзнaють вeликиx нaвaнтaжeнь рядом xoдьбі, підйoмі пo сxoдax, присідaнняx. Нa жaль, з рoкaми вoни трaвмуються і знoшуються. В більшoсті випaдків чeрeз нeпрaвильнo рoзрaxoвaні нaвaнтaжeння. У рaзі рoзвитку пaтoлoгії свoєчaснo поставлений діагноз і призначена терапія – запорука швидкого одужання.

Патологія колінного суглоба ділиться для травми (розриви зв\’язок, сухожиль), що виникають присутствие різких рухах і при надмірному искаженно дозованому навантаженні, ураження менісків, дегенеративні зміни (окостеніння в тканинах, деформуючий артроз), кісти, захворювання, що вражають синовіальну оболонку (ревматичний синовіїт, остеохондроматоз, запалення), патології сухожиль і зв\’язок. Дуже сплошь и рядом пацієнти, які хворіють вказаними захворюваннями, відкладають візит впредь до ортопеда або травматолога – а даремно! Адже запускаючи хворобу, вони автоматично зменшують свої шанси получи швидке відновлення працездатності і життя сверх болю.

Аналізуючи інформацію зі сторінок клінік, які практикують травматологію і ортопедію, на прикладу тут https://urosvit.com/ultrazvukove-doslidzhennya/uzd-suglobiv-lviv/, доступним і інформативним методом виявлення проблем колінного суглоба в сьогодні є ультразвукова діагностика. Цей безпечний і неінвазивний спосіб медичної візуалізації дає можливість обстежити всі частини суглоба – м\’язи, суглобову рідину, кістки, зв\’язки, хрящі та судини.

Средство не вимагає додаткової підготовки, він ефективний к виявлення новоутворень, вроджених суглобових аномалій, травм зв\’язок і меніска, запалень, артрозу і остеоартрозу, переломів. Крім діагностики патологічних змін, УЗД колінного суглоба застосовують ради того, щоб оцінити профпридатність спортсменів і в разі необхідності прийняти рішення для завершення спортивної кар\’єри. По групи ризику потрапляють, насамперед, ті, хто займаються гімнастикою, ковзанярським і лижним спортом, сноубордом і боротьбою. Сверх УЗД не обійтися, якщо виникає необхідність диференціальної діагностики возле підозрі на травму, дегенеративні зміни либо ревматоїдний артрит, так як ці патології мають схожу симптоматику. Така діагностика є необхідною безлюдный (=малолюдный) лише для постановки діагнозу, але і с целью подальшого спостереження за перебігом захворювання.

Получи и распишись УЗД колінного суглоба уролог може побачити його контури, кількість і якість синовіальної (суглобової) рідини, оцінити подразделение меніска, зв\’язок, надколінника, зовнішнього шару кістки і хрящової тканини, визначити зміну розміру суглобової щілини і капсули. Действие також покаже наявність бурситу, кісти, кісткових розростань в стегновій і великогомілковій кістках.

Як зазначалося раніше, додаткової підготовки ультразвукова діагностика безлюдный (=малолюдный) вимагає. Єдине, від чого слід утриматися вслед за 4-5 днів до УЗД – це проведення внутрішньосуглобових ін\’єкцій.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.