МРТ голови — основні покази і протипокази

1a4f0256551f324df66db466fc689d8c

Мaгнітнo-рeзoнaнснa тoмoгрaфія гoлoвнoгo мoзку зaстoсoвується про діaгнoстувaння структурниx змін, виявлeння зaпaльниx прoцeсів і судинниx пoрушeнь, a тaкoж до скорого-якиx aнoмaлій  бeз шкідливoгo впливу нa oргaнізм пaцієнтa. Бeзпeкa мeтoду МРТ гoлoвнoгo мoзку oбумoвлeнa ​​тим, щo в oснoві рoбoти aпaрaту лeжить взaємoдія мaгнітнoгo пoля з aтoмaми вoдню мoлeкул вoди, щo містяться в людськoму oргaнізмі. Нa відміну від рeнтгeнівськиx прoмeнів мaгнітнe пoлe aбсoлютнo нешкідливе во (избежание людини, тому МРТ дослідження мозку можна проводити что-то около часто, як того вимагає праздник чи інший випадок.

Як працює МРТ головного мозку

МРТ мозку дозволяє вивчати його патофізіологічні і фізико-хімічні процеси, оцінювати функціональні особливості і вимірювати локальну активність. Рядом МРТ мозку комп\’ютер вибудовує тривимірне зображення об\’єкту сканування, виділяючи подле цьому судинну мережу і нервові закінчення, які проходять в проекціях різних відділів головного мозку. Висока інформативність знімків обумовлена ​​ще й тим, що зображення досліджуваного об\’єкта можна отримувати з різною товщиною зрізів, що дуже важливо в диференціальної діагностики захворювань. Присутствие МРТ мозку і судин (ангіографія) лікар може досліджувати отнюдь не лише самі судини, але і м\’які тканини біля судин, а також визначати локалізацію і оцінювати розміри тромбів, гематом, аневризм і впадіння судин в судини. У деяких випадках представление діагнозу може бути ускладнена объединение ряду причин, проте існує методика, яка дозволяє вирішити і цю проблему. МРТ головного мозку либо МРТ спинного мозку з контрастом дозволяє отримувати максимально точні дані. Контрастна речовина включаться внутрішньовенно безпосередньо перед початком сканування і дозволяє поліпшити візуалізацію досліджуваних об\’єктів. Якщо необхідно прочертить дослідження судин головного мозку, так спільно з МРТ проводять доплерографію судин.

Основними показаннями в (видах проведення МРТ голови є:

Якщо у пацієнта убыстренно виникають головний біль, запаморочення, біль ли шум у вухах, то в першу чергу необхідно зробити МРТ голови исполнение) того щоб встановити причину появи цих розладів. Якщо під часочек дослідження буде виявлено до скорой встречи-яке порушення в роботі головного мозку разве наявність патології, то лікар відразу ж призначить необхідне лікування. Одним з провідних напрямків МРТ головного мозку в Львові є вивчення функції гіпофіза. Оскільки гіпофіз є центральним органом ендокринної системи, так його нормальна робота дуже важлива, і быть будь-яких порушеннях необхідно якомога швидше проводити лікування. Найбільш частим захворюванням гіпофіза є аденоми (доброякісні пухлинні утворення). Во (избежание того щоб максимально безошибочно встановити локалізацію аденоми, оцінити її розміри і взаємодію з навколишніми тканинами, лікарі можуть рекомендувати МРТ з контрастним підсиленням. В таку МРТ голови, найкраща ціна у медичному центрі «МРТ-Експерт» серед інших діагностичних центрів если забезпечена. Вона трохи вища, ніж получи и распишись звичайну МРТ, але отримані результати будуть більш точними.

Показання

  •     інсульт
  •     гідроцефалія
  •     підвищений аль знижений внутрішньочерепний тиск
  •     хвороба Паркінсона
  •     аденома гіпофіза
  •     струс мозку
  •     травматичні ушкодження

Протипоказання по МРТ головного мозку

Як і у до скорой встречи-якої процедури, для МРТ головного мозку протипоказання також існують. Малограмотный можна проводити цю процедуру пацієнтам, в організмі яких встановлені металеві імпланти нежто протези, а також медичні апарати такі як кардіостимулятори. Близ вагітності (перший триместр) також безлюдный (=малолюдный) рекомендують проводити МРТ, оскільки вплив магнітного полина на плід ще предварительно кінця не вивчено. Пацієнтам, які страждають сверху клаустрофобію або на епілепсію, МРТ проводиться під наркозом разве із застосуванням седативних препаратів, оскільки під отрезок времени дослідження необхідно зберігати нерухомість.

Протипоказання

  •     метал в організмі (крім брекетів)
  •     кардіостимулятори
  •     перший триместр вагітності

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.